FuckUp Nights Vol. 2 // 6:45 KK Adana

  • 26 Nisan 2019 // 20:00

Fuckup Nights etkinliği 6:45 KK Adana sahnesinde gerçekleşecek.

‘Fuck up’  demek, faka basmak, çuvallamak, iş batırmak, özetle yaptığın her ne işse umulmadık bir şekilde  başarısız olmak demek.

Hiç başlamadığın bir projede başarısız olma olasılığın %100.  Dolayısı ile bir işi yapmaya karar verip yola çıktığında, kaybedeceğin hiçbir şey yok.  Süper değil mi?

Fuckup Nights; başarısız olmuş girişim ve projelerin hikayelerinin paylaşıldığı, sorgulandığı, kutlama havasında geçen küresel bir hareket.   Biz de bu küresel harekete katılıp,  girişimcilik ekosistemine bir katkı yapalım istedik.

Bu kutlamaya katılmanızı, bu hareketin vereceği ilham ve motivasyon fırsatını yakalamanızı diliyoruz.

Başarı hikayelerini çok dinledik. Bir de başarısızlık hikayelerini dinleyelim ve ilham alalım dedik. Ne de olsa, yapılan doğruyu tekrarlamanın tek bir yolu var. Yapılan yanlışı tekrarlamamanın ise binlerce heyecanlı ve farklı yolu!

Neler Olacak?
Yeliz Doğramacılar moderatörlüğünde ‘fuck up’ tecrübesi yaşayan girişimciler / iş insanları İş Geliştirme Müdürü Ulaş Mallı, Doktor- Medikal Estetik Hekim Gizem Geylani ve Yazar – Yönetmen – Oyuncu Uğur Uludağ bizlerle deneyimlerini paylaşacak. Neden başarısız olduklarını, şimdiki akılları ile neyi farklı yapacaklarını  apaçık ortaya dökecekler.  Kendi kendilerine dökemezlerse, Yeliz Doğramacılar moderatörlüğünde, hepimiz  sorularımızla yardımcı olacağız.

Hep birlikte, yapılan yanlışlara alternatif, heyecanlı ve farklı yollar bulacağız ve başkalarının ‘fuck up’ larından dersler çıkaracağız.”